Fot.: Pexels.com

 

Kancelaria Radcy Prawnego „Traktat” Tomasz Szkaradnik nawiąże stałą współpracę z aplikantem radcowskim, prawnikiem lub studentem prawa. Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, w jednej z wiodących kancelarii prawnych na Śląsku.

Do zakresu obowiązków należeć będzie w szczególności: przygotowywanie projektów pism i dokumentów oraz pomoc w bieżącej obsłudze wybranych klientów Kancelarii.

Od kandydatów wymagamy:
- dobrej znajomości przepisów prawa cywilnego oraz procedury cywilnej, jak również prawa gospodarczego i handlowego,
- dyspozycyjności, sumienności i zaangażowania,
- umiejętności pracy w zespole,

- wysokiej kultury osobistej.

Mile widziane prawo jazdy kat. B.  Biegła znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Życiorys wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy Kancelarii: kancelaria@traktat.pl do dnia 31 grudnia 2019 r.

 

Prosimy ponadto o załączenie do CV klauzuli następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Kancelarię Radcy Prawnego „Traktat” Tomasz Szkaradnik rekrutacji przez okres trwania rekrutacji.
Zostałam/zostałem poinformowana/ny, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem.”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

 

Kancelaria Traktat uprzejmie informuje, iż:

Administratorem danych osobowych – przekazanych w procesie rekrutacji na wskazane stanowiska jest Tomasz Szkaradnik Kancelaria Radcy Prawnego TRAKTAT, Rynek 6, 43-400 Cieszy. Administrator będzie przetwarzać dane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w swoim zbiorze danych osobowych, wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyżej wymienione dane osobowe mogą być udostępnione innym odbiorcom, wyłącznie w związku finalizacją procesu rekrutacji. Administrator informuje iż, podstawą do przetwarzania przekazanych danych osobowych jest art.. 22¹ ust.1 kodeksu pracy. Jednocześnie osoby przekazujące dane na potrzeby rekrutacji uprawnione są do dostępu do treści swoich danych oraz do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych. Dane osobowe zostały podane dobrowolnie i będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż miesiąc od dnia zakończenia procesu rekrutacji . Osoby których dane będą przetwarzane mają prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Przetwarzane dane podlegają przetwarzaniu w sposób zautomatyzowany i niezautomatyzowany.